Alışveriş yaparken dolandırıcılara dikkat edin.

İsim, e-posta, şehir ve telefon girişi ile ilişkili standart bir site kaydı vardır. Bu, genellikle kullanıcı dostu bir yerde bulunan “Kayıt Ol”, “Oturum Aç” veya “Hesap Oluştur” butonları kullanılarak yapılır. Bir satın alma işlemi yapmak ve saf bir merak için kaydolmak istemiyorsanız, toplu bir satın alma sitesinde bir profil oluştururken gerçek verilerinizi girmeniz önemle tavsiye edilir.

Seçtiğiniz toplu satın alma sitesinin güvenli olduğuna ve üzerinde kayıt yaptırdığına ikna olduktan sonra, “kupon satın alma” olarak bilinen bir hizmeti veya ürünü satın almaya devam edebilirsiniz. Pratikte, bu terim, profilinizde bir pasta alırsanız, ürün / hizmetin adı ve fiyatı ile onu sunan şirketin fiyatı ile sanal bir makbuz üretileceği gerçeğine dayatılır. Ayrıca, makbuzun geçerliliğini günler ve benzersiz sayısı da görebilirsiniz. Pastanızı alabilmek için sanal kuponu bir kâğıt yapmak için yazdırmanız ve daha sonra “tatlı günaha” nızı almak için grup alışveriş sitesi aracılığıyla pastayı aldığınız pastaneye götürmeniz gerekir. Sweets’inizdeki kuponunuzun, gerçek oldukları ve tahsil edilebilir alışveriş sitesi üzerinden pasta için ödediğiniz benzersiz numaradan geçiyor.

İşte ödeme sorusu ve daha doğrusu seçtiğiniz cazip çikolatalı kek için sanal kuponu nasıl ödeyeceksiniz. Pasta teklifini tıkladığınızda, satın alma seçeneğini belirlemeniz gereken fiyatı ve yüzde indirim oranını gördünüz. Bu, teklifin herhangi bir yerinde bulunan Grabni, Buy veya Pay Now butonu ile yapılır. Bu düğmeye basmanız, bir ödeme yöntemi seçmeniz gereken yeni bir sayfaya götürür. Çoğu site çeşitli ödeme yöntemleri sunar – kredi kartından ePay’e banka havalesi. Güvenlik açısından ePay’i kullanmanızı ve genellikle İnternet üzerinden banka veya kredi kartıyla ödeme yapmamanızı öneririz. Tabii ki, ödeme yönteminin seçimi tamamen sizin elinizde. Aşina olduğunuz bir yönteme yaklaşmak kesinlikle gereklidir. EPay ve PayPal sizinle konuşmayan sadece iki kelimeyse, banka havalesi veya EasyPay ile ödeme yapın. Bankaya gitmiyorsanız, daha önce belirtildiği gibi banka kartınızı kullanabilirsiniz. Bir banka kartı ile yapılan işlemler Borika (ödeme kurumu) tarafından garanti edilmektedir, ancak internetteki güvenliğiniz asla% 100 olamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir