E-Ticaret Alışverişi yaparken bilgilerinizi gizleyin.

Banka kartınızdan ödeme yaptığınızı söylemeyi seçtiğinizde, “Ödemeniz Şu An” ın bir metin sayfasına yönlendirileceksiniz ve ardından cazip çikolatalı kekin bulunduğu sanal kupon sayfanıza yönlendirileceksiniz. kullanılabilir.

Ödeme yöntemini seçtiğinizde, sitenin genel şartlarını ve koşullarını kabul etmeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca, çoğu durumda, her sanal kuponun, aynı zamanda kabul etmeniz gereken genel şartlarınız ve koşullarınız eşlik eder. Bunlar, geçerlilik, şirketle iletişim telefonu gibi önemli bilgiler içerir ve şöyle görünür:

Kuponun genel kullanım koşullarından herhangi biri net değilse, satın almayın. Teklif sayfasına geri dönün ve satıcıya sorma fırsatı olup olmadığını görün. Eğer öyleyse, sorunuzu sorun ve cevabı bekleyin. Orada diğer kullanıcılar tarafından sorulan soruları görebilecek ve cevaplayabileceksiniz. Makbuz için genel koşulların genellikle satıcı tarafından yerleştirildiğini belirtmenin vakti geldi. Şüpheli görünüyorsanız veya hizmetinizin maliyeti gerçekçi görünmüyorsa, söz konusu şirketin web’deki geri bildirimlerini kontrol etmeniz önerilir. Ancak kuponun genel koşullarına ve en önemli sonuca geri dönmek için: Bir şey size açık değilse satın almayın, cazip çikolatalı kek çok kolay bir kuru krem ​​ile bir ecler olabilir!

Toplu alışveriş ve genel koşulların kabul edilmesi için güvenli bir site seçmeye ilişkin tüm açıklamalardan sonra, aldığınız ürünün satın aldığınız ürünle eşleşeceğini garanti etmenin ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Ve cevabın hiçbir garanti alamıyorsun. Dolandırıcılık durumunda, grup alışveriş sitesinin sahibi muhtemelen sahtekarlığa dava açacaktır. Bunu da yapabilirsin. Bununla birlikte, bundan kaçınmak için, satıcının web sitesinin incelemeleri gözden geçirilene kadar şartların ve koşulların dikkatli bir şekilde okunmasıyla ilgili tüm adımların uygulanması tavsiye edilir. Bir ürün veya hizmetin değeri hakkında konuşurken, satın alma işleminiz için daha güvenli ve daha güvenli olmak için, bir makbuz satın almadan önce teklifin gerçekliğini doğrulamak için şirketin ofisini veya mağazasını ziyaret etmeniz önerilir.

Ve grup alışverişi için listelediğimiz tüm “su altı taşları” na rağmen, çekici bir fiyatla baştan çıkarıcı bir çikolatalı kek veya rahatlatıcı bir masaj almanın güzel bir yolu var ve internetteki bu son “vur” u kaçırmamalısınız. Elbette, diğer herhangi bir satın alımda olduğu gibi, satıcı tarafından sunulan koşullara da dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir