Toplu Alışveriş ile ilgili bilmeniz gereken her şey!

Toplu alışveriş siteleri, dünya çapında artan popülerlik kazanmaktadır. Onlar zaten modaya uygun bir trend ve benzer çevrimiçi sitelerden kuponlar satın alan çok sayıda insan var. Bu, yalnızca İnternet’te değil, medyada da sıkça dile getirilen bir iş endüstrisidir. Herhangi bir ticarette olduğu gibi, burada da küçük bir sahtekarlık şansı vardır. Bu, toplu alışverişin bu kadar yakın zaman önce tartışılan bir konu olmasının nedenlerinden biri.

Bu, çok önemli bir konu, yani, bu tür sitelerde sıklıkla yapılan sahtekarlıklardan nasıl sakınmalıyız. Ana hedef kitle 22 ila 42 yaş arası kadınlar. Bunlar genellikle içgüdüsel olarak alışveriş yapan insanlardır, yani kararlarını çabucak yaparlar. Yine de, hiç kimse, alışveriş yaparken onlardan alışveriş yaparken ne kadar kendileri yaptıklarını bizlere cevaplayamaz.

Kendinize yardımcı olmak için, geçerli olduğu koşulları dikkatli bir şekilde okumak için bir kupon okumadan önce çok önemlidir. Ayrıca, herhangi bir sorunuz varsa siteye sormaktan korkmayın.

Şimdi, tahsil edilebilir alışveriş sitelerinin tuzaklarına girmek istemiyorsanız daha iyi izleyeceğiniz bazı önemli kurallar ve öneriler sunacağız.

Önemli …

Toplu alışveriş siteleri ve sosyal ağlar birbirine bağlıdır, yani satın alınan bir mal veya hizmetten memnun olmadıkları takdirde, hemen duvarlarına yazar. Bu, kullanıcılar için çok iyidir, çünkü sahtekarlıklar çok çabuk açığa çıkarılabilir ve açıklanabilir. Tabii ki, bu% 100 garanti değildir, çünkü gerçeklerden daha az kârlı olan kuponlar satın almış olan pek çok tüketici vardır. Ancak, bazı kötü tekliflerle başa çıkmanıza yardımcı olmak için forumlarda ve sosyal ağlarda memnun olmayan müşterilerin hızlı tepki vermesidir.

Tavsiyeler

Bir teklif alıp almayacağınıza karar verdiğinizde, ne kadar süre geçtikten sonra koşmanın ne kadar süreceğini görmek önemlidir, bu yüzden satın almak isteyip istemediğinizi çok düşünerek kaçırmayacaksınız;
Bir alışveriş sepetinden satın aldığınız mal veya hizmeti aldığınızdan emin olmak için makbuzunuzun basılı olması önemlidir;
Toplu alışveriş sitelerinin düzenli müşterisiyseniz ve alımlarınızı çoğunlukla gün içinde yapıyorsanız, kart veya İnternet Bankacılığı ile alışveriş yapmak iyidir. Bu, işlemin gerekli sayıda insanı toplamaması veya kontrolünüz dışındaki nedenlerden ötürü başarısız olması durumunda iade edilmenizi sağlayacaktır.

En iyi ipuçları veya tahsil edilen alışverişlerde kaçınmanın yolu

1. Tatil kuponu almak istiyorsanız, koşulları iyi tanımak iyi olur. Örneğin, satın almak istediğiniz makbuz iki kişi için ise ve siz üç kişiyseniz, üçüncü bir kişi için şartların ne olduğunu mutlaka görmelisiniz. Şartlarda açıklanmayan sorularınız varsa, onları zamanında ayarlamak önemlidir, böylece hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

2. Ayrıca, her zaman satın almak istediğiniz teklifleri (özellikle bir tatil ise) kontrol edin. Yazdığınız her şeyi, hatta küçük yazı tiplerini okumalısınız, böylece paranıza tam olarak ne verdiğini tam olarak biliyorsunuz. Sitede ekstra ücret olacak mı? Bir bonus alacak mısın? Teklif tam olarak ne anlama geliyor?

3. Çoğu zaman, sualtı taşları, satın alınan makbuzların kendileri için kesin olarak geçerlidir. Satın almak istediğiniz teklifin geçerlilik süresinin çok iyi olduğunu kontrol edin. Ayrıca, kuponun tatil, hafta sonu vb. Bir sınırlama olup olmadığını da görmelisiniz.

4. Servis sağlayıcının kendisinin bir adresi, adresi, Facebook sayfası vb. Olması durumunda çok iyi bir artı. Bir yolculuk almak istiyorsanız, tur operatörünün hayal kırıklığına uğramaması için lisanslı olduğundan emin olun.

5. Teknoloji bizim lehimize, yani her şeyin internete dayanmasıdır. Bu, bir teklif satın almadan önce bunun için yorumları satın almanıza ve kontrol etmenize izin verecektir. Bu sayede bunun için para vermeye değer olup olmadığını öğrenebileceksiniz.

6. Bazı kozmetik prosedürler için bir kupon almak istiyorsanız, herhangi bir kontraendikasyona sahip olup olmadıklarını görmek elbette ki, tahsil edilebilir alışveriş sitesinde açıklanmamıştır. Herhangi bir sorunuz veya rahatsız edici bir şey varsa, sormaktan korkmayın. Anlaşma ve koşulları ile “siz” üzerinde olmak, hayal kırıklığına uğratmamak daha iyidir.

7. Bu tür sitelerde sıklıkla restoran kuponları satın alabilirsiniz. Bu durumda, kuponları bir masada kaç kişinin kullanabileceğini sormak iyidir.

Değerli tavsiye!

!!! Asla küçük ve yabancı olmayan sitelerden çok cazip teklifler (özellikle geziler için) satın almayın. Bu sadece bütçenizin değil, aynı zamanda boş zamanlarınızda ve sinirleriniz için de geçerlidir!

İnsanlar haklı olarak soru sormaktan sakınmadıklarını söylediler, eğer bilmiyorsanız, kuponu satın almadan önce her zaman sormalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir